fbpx

Już w najbliższą sobotę (5.03) od 19:00 odbędzie się charytatywny live music! Dochód restauracji ze sprzedaży z całej dnia zostanie przekazany na zbiórkę Polskiej Akcji Humanitarnej SOS Ukraina. 

Charytatywny live music – pomoc dla Ukrainy

Link do zbiórki PAH na siepomaga – https://www.siepomaga.pl/pah-ukraina

Jednocześnie w ten sam dzień będziemy Was zachęcać do przynoszenia różnych produktów, które przydadzą się wszystkim uchodźcom. O szczegółach samej zbiórki będziemy informować na Facebooku oraz Instagramie naszej restauracji.

 

5.03.2022, od godziny 19:00 będziecie mogli usłyszeć na żywo utwory popowo – jazzowe w wykonaniu duetu Laury Godziejewskiej (wokal) i gitarzysty.

Przykładowe wykonania muzyczne Laury:
https://www.youtube.com/watch?v=uEke3jysFCk
https://www.youtube.com/watch?v=9vRHaDSNlxM

Laura Godziejewska to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Ma na swoim koncie także przygodę z produkcją muzyki. Absolwentka szkoły I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w klasie fortepianu oraz studia wokalnego im. Jerzego Wasowskiego. W 2018 roku w ramach projektu My Name Is New wytwórni Kayax zostały wydane dwa jej single – Jawa czy Sen oraz Tam. Oprócz tego na co dzień występuje w akustycznych składach oraz ze swoim jazz bandem – Laura Jazz Band, z którym aranżują znane utwory na jazzowo. Utwory wydane przez My Name Is New można było usłyszeć m.in. na antenie radia Chilli Zet.

 

 

 

Wstęp bezpłatny
Liczba miejsc ograniczona

Rezerwacje:
https://bit.ly/rezerwacja_gardensbyfort
kontakt@gardensbyfort.pl
22 881 69 89